Kondičné jazdy

Vodičský preukaz máte, ale jazdíte minimálne, respektíve vôbec? Vďaka kondičným jazdám od Autoškoly BEŇUŠ získate sebavedomie a istotu. Sadnúť si za volant pre Vás viac nebude problémom.

Pre koho odporúčame?

Máte vodičské oprávnenie, ale dlho ste nejazdili? Cítite neistotu a máte obavy, že ste zabudli na vedomosti a zručnosti nadobudnuté počas výcviku? Od šoférovania Vás odrádza pocit strachu z hustej premávky? Avšak nechceli by ste sa vzdať príjemného zážitku zo šoférovania, alebo na čerstvo získanej pracovnej pozícii od Vás očakávajú preukázanie zručnosti vo vedení motorového vozidla?

My Vám pomôžeme! V autoškole BEŇUŠ máte možnosť absolvovať tzv. kondičné jazdy, počas ktorých dokážete opäť nadobudnúť dávnejšie získané a zabudnuté vedomosti, ale aj opätovne nacvičiť zručnosti potrebné pre bezpečné a sebaisté vedenie motorového vozidla.

 
 

To ako budú jazdy prebiehať, záleží len na Vás.

Vyberiete si auto, inštruktora aj čas kondičných jázd. Ak chcete začať úplne od základov, inštruktor Vás vezme najprv na cvičisko – tu Vám postupne všetko vysvetlí a pripraví Vás na jazdu v premávke – najskôr slabšej, neskôr silnejšej. Naopak, ak ste si v jazdení pomerne istý a potrebujete len trochu doladiť, začnete hneď jazdiť – v tempe, ktoré si sami určíte.

 
 

Ceny pre študentov našej autoškoly

  • 1 jazda (60 min.) – 30 eur osobné vozidlo
  • 1 jazda (60 min.) – 50 eur nákladné vozidlo
  • 1 jazda (60 min.) – 50 eur autobus
  • alebo podľa dohody

Ceny pre ostatných záujemcov

  • 1 jazda (60 min.) – 40 eur
  • alebo podľa dohody

Naši inštruktori

                 majú mnoho skúseností s kondičnými jazdami. Sú trpezliví a chápu, že nie každému šoférovanie ide. Vedia, že mnoho ľudí má zo šoférovania strach, a preto k študentom pristupujú pomaly a citlivo. Garantujeme Vám, že pri inštruktoroch Autoškoly Beňuš sa budete v aute cítiť bezpečne a sebavedomo. Trpezlivým prístupom Vás postupne zbavia strachu a Vy si šoférovanie začnete užívať.

 
 

Mgr. Iveta slováková

Iveta Slováková je zodpovedná osoba, ktorá Vám pomôže s jednoduchým procesom prihlásenia sa v Autoškole Beňuš. Poskytne Vám všetky potrebné informácie a s úsmevom Vám rada pomôže, a odpovie na všetky vaše otázky.